O NAS

twenty4seven

dostawca systemów dla czołowych firm
na rynku telewizyjnym i produkcyjnym

 •  

  Twenty4seven to zespół specjalistów-pasjonatów ze świata mediów świadczący profesjonalne usługi.

  Firma została powołana do życia w styczniu 2007 roku z potrzeby zbudowania rzetelnego partnera dla producentów i nadawców telewizyjnych. Jesteśmy zespołem inżynierów, którzy zdobyli swoje doświadczenia budując studia, wozy transmisyjne, systemy postprodukcyjne, multimedialne sieci komputerowe, plikowe systemy ingestowo-playoutowe.

  Wiemy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo w każdym aspekcie! Jesteśmy dumni mogąc się pochwalić pracą z czołowymi firmami na rynku telewizyjnym, produkcyjnym, przemysłowym, uczelnianym czy z federacjami sportowymi. Nasze największe systemy to plikowy system do obsługi materiałów sportowych w Telewizji Polsat, system ingestowo-playoutowy TVP, ingest i playout TVP Info, zespół wozów VAR dla polskiej Ekstraklasy. Sprzedawane przez nas produkty wykorzystywane są przez renomowane stacje telewizyjne, czołowych producentów branży wideo, federacje czy ligi. Pracują podczas największych eventów światowych takich jak Olimpiady, Mistrzostwa Świata, festiwale, konferencje czy programy rozrywkowe.

  Nasze portfolio budujemy w oparciu o produkty używane w najbardziej wymagających warunkach (wozy transmisyjne czy plany filmowe), z powodzeniem pracujące również na lotniskach, w kopalniach czy na kolei – wszędzie tam, gdzie niezawodność jest kluczowa.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7 przez 365 dni w roku! Zawsze wtedy, kiedy jesteśmy potrzebni, by szybko zabezpieczyć działanie zaplecza technicznego. Oprócz dostarczania produktów czy systemów zapewniamy analizę i audyt potrzeb, kompleksową budowę systemów, szkolenia, wsparcie posprzedażowe oraz utrzymanie ciągłości pracy.

  Naszą dewizą jest dbałość o klienta i jego potrzeby. Staramy się, by otrzymywał on od nas to na co zasługuje i czego oczekuje. Dlatego stawiamy na elastyczne rozwiązania szyte na miarę. Na bieżąco śledzimy rozwój technologii, więc pracujemy nad rozwiązaniami dla obecnych i przyszłych dróg dystrybucji mediów. Dbamy o finanse poprzez automatyzację, możliwość zdalnej produkcji. Dziś, po latach budowania firmy, wciąż chcemy się rozwijać i umacniać naszą pozycję na rynku, by jeszcze lepiej służyć małym i większym firmom.

   

  Zapraszamy do współpracy

Dostarczamy

Dostarczamy


Dostarczamy sprzęt, oprogramowanie, akcesoria – wszystko, co jest potrzebne do produkcji i dystrybucji audiowizualnej.

Wspieramy

Wspieramy


Obsługa posprzedażowa oraz wsparcie zarówno pojedynczych urządzeń, jak i systemów.

Projektujemy

Projektujemy


Zbieranie danych, budowanie założeń, projektowanie.

Wdrażamy

Wdrażamy


Prowadzenie projektów, wdrażanie systemów, szkolenie użytkowników.

Obsługujemy

Obsługujemy


Obsługa systemów, opieka inżynierska i serwisowa.

Doradzamy

Doradzamy


Doradztwo i audyt w istniejących środowiskach wraz z możliwością zaproponowania nowych rozwiązań.